“Туннель кохання”

Тунель кохання є найвідомішим та найромантичнішим місцем Рівненської області та й певно всієї України. Багатьом він знайомий з фото, де на перший погляд здається, що це фотомонтаж.

тунель кохання

Це дивовижне місце було відоме багатьом рівненським туристам вже давно. Популярності воно набрало декілька років тому і стало справжньою меккою для українців та іноземців.

tunnel_group_foto

Унікальним є те, що для створення цього тунелю не прикладалось додаткових зусиль. Тунель утворився від зарощів дерев та кущів, які сплелись між собою, обабіч шляху залізничної колії, якою, декілька разів на день, курсує потяг з Клеваню до Оржівського лісозаводу. Потяг щодня прорізає собі шлях у цих поліських джунгнях та коригує вигляд тунелю утворюючи ідеальну арочну форму та створює одне з найдивовижніших місць України.

тунель кохання

Тунель кохання видовищний у будь яку пору року. Яскраво зелений влітку, багряно жовтий вкутаний периною з листя восени, засніжений та запорошений взимку, розквітаючий навесні. Незалежно від того, яка погода панує за вікном, кожен знайде щось для своєї душі.

Довжина шляху залізниці між Клеванем та Оржевом близько 4 км – гарна відстань для прогулянки. Щоб повести усамітнено фотосесію, без зайвих облич, доведеться добряче пройтись у глиб тунелю, так як відвідувачів у гарну пору тут достатньо.

tunnel_misha

Leave a Comment