Велика пригода у Дермансько-Острозькому національному природному парку

13Тра - by Ольга Постнікова - 0 - In

велика пригода

Перша унікальна дводенна мандрівка Дермансько-Острозьким національним природним парком відбудеться 01 та 02 липня цього року. Формат мандрівки – туристична пізнавальна дводенна подорож-пригода велосипедним або пішохідним маршрутами (на вибір), протяжністю 64 км.
Учасники відвідають наймальовничніші та найцікавіші місця природоохоронної території, почують багато інформації про Мале Полісся, унікальні рослини, тваринний світ, передумови та історію виникнення національного парку на розмаїтих ландшафтах між мальовничими пагорбами Мізоцького кряжу та Кременецькими горами. Багато цікавого можна буде дізнатися, відвідавши урочище Пекло, Новомалинський замок, Зіньків камінь, вікові липи, Будеражське городище та ще безліч чудових місць і туристичних об’єктів, а також отримати задоволення, пройшовшись екологічною стежкою, що об’єднує давньоруські історичні області Волинь і Поділля.
Тривалість: 2 дні.
Рівень : початківець, любитель.
Формат: вело або піший.
Кілометраж: 1-ий день – 45 км, 2-ий день – 20 км.

ПОЛОЖЕННЯ
1. Загальна частина

1.1. Основна мета Великої пригоди у Дермансько-Острозькому національному природному парку (далі – Велика пригода) – популяризація активного відпочинку, здорового способу життя.
1.2. Формат Великої пригоди – пізнавальна туристична подорож.
1.3. Тривалість: 2 дні, з однією ночівлею у наметовому таборі. Учасники повинні забезпечити себе необхідним для ночівлі туристичним спорядженням – наметом, спальником, карематом і т.і.

2. Місце та час старту і фінішу

2.1. Місце старту та фінішу – с. Мости, Здолбунівського району, Рівненської області.
2.2. Старт – о 10:00, 01 липня 2017 (субота).
2.3. Фініш – о 16:00, 02 липня 2017 (неділя).

3. Категорії учасників:

1. Велосипедисти.
2. Піші туристи.

4. Способи доставки туристичного обладнання, велосипедів та учасників до/від місця старту/фінішу

4.1. Туристичне спорядження (в т.ч. інші особисті речі) усіх учасників незалежно від категорії доставлятимуться з м. Рівне до місця ночівлі і назад.
4.2. Учасники категорії Велосипедисти до/від місця старту/фінішу зможуть дістатися у такий спосіб (за вибором):
1) доїхати велосипедом до місця старту/фінішу (від м. Рівне близько 50 км. асфальтовими дорогами з мінімальним автомобільним трафіком – для більш досвідчених та витривалих);
2) передати велосипед в м.Рівне для доставки до/від місця старту/фінішу та дістатися до/від місця старту/фінішу автобусом.
4.3. Учасники категорії Піші туристи доставлятимуться до/від місця старту/фінішу автобусом.

5. Програма заходу

День 1, 01 липня 2017
Починаючи з 6-00 – збір та реєстрація учасників у м. Рівне, завантаження туристичного спорядження, особистих речей та/або велосипедів.
8-30 – 9-30 – переїзд з м.Рівне до місця старту/фінішу Великої пригоди.
10-00 – старт учасників категорії Піші туристи, с. Мости.
11-00 – старт учасників категорії Велосипедисти, с. Мости.
18.00 – Екскурсія Екологічною стежкою Від Волині до Поділля.
до 19-00 – збір учасників усіх категорій у таборі на місці ночівлі поблизу с. Мости.
20-00 – 21-00 вечеря.
21-00 – 23-00 чаювання біля вогнища.
23-00 – 01-00 формування групи та адреналінова мандрівка містичним болотом вночі – у пору, коли воно саме “оживає”.

День 2, 02 липня 2017
5-00 – 8-00 формування груп та велопрогулянка в “Пекло” на світанку або вранішнє фотополювання на представників фауни великої драговини.
08-00 – 9-00 – сніданок, завантаження особистих речей учасників у авто.
9-00 – спільний старт усіх категорій учасників.
до 14-00 – збір учасників у таборі поблизу с. Мости.
17-00 – прибуття у м. Рівне.

6. Реєстрація учасників та стартові внески

6.1. Попередня реєстрація учасників відбувається на сайті bikeportal.org.ua у період з 20.04.2017 по 30.06.2017 включно.
6.2. Сума стартового внеску залежить від дати оплати. Стартовий внесок покриває витрати на доставку учасників до/від місця старту/фінішу, трансфер речей (окрім велосипеду), організацію таборів, сувеніри, перекус на фініші етапу та інші організаційні витрати.
Стартові внески:
20.04.2017 – 31.05.2017 – 250 грн.
01.06.2017 – 30.06.2017 – 280 грн.
6.3. Трансфер велосипеду до/від місця старту/фінішу у с. Мости оплачується додатково і становить 60 грн.
6.4. Учасникам АТО знижка – 50 грн.
6.5. Стартові внески поверненню не підлягають.

7. Допуск до участі

Участь у події у категорії велосипедисти можуть прийняти виключно особи з досвідом пересування на велосипеді по пересіченій місцевості віком від 18 років зі справним велосипедом, справними гальмами на кожному колесі та велосипедним шоломом. Наполегливо рекомендовано мати GPS-навігатор із завантаженими GPS-треками кожного дня подорожі, навички користування ним.

Для участі в категорії Піший турист необхідно мати: власне кемпінгове спорядження (намет, каремат, спальник тощо), а також карту, компас, (GPS-навігатор) для успішного проходження маршруту.

8. Особиста відповідальність

Кожен зареєстрований учасник категорії Велосипедист особисто відповідає за технічний стан свого велосипеда, стан свого здоров’я, свої дії, а також адекватність поведінки під час подорожі. У випадку отримання учасником травми внаслідок нещасного випадку, своєї помилки при керуванні велосипедом або такої помилки іншим(и) учасником(и) перегонів, технічної несправності велосипеда або через стан здоров’я, такий учасник несе персональну відповідальність за наслідки можливої травми і пошкодження свого велосипеда або екіпіровки тощо. У випадку травми учасника, інший учасник, що виявився поруч, зобов’язаний надати постраждалому першу допомогу, посприяти евакуації якщо вона є потрібною.
Кожен учасник відповідає самостійно також за стан та справність GPS-навігатора, час його безперервної роботи від елементів живлення (рівень зарядки акумуляторних батарей) та рівень навичок користування ним.

9. Порядок проходження дистанції

Кожен учасник категорії Велосипедист повинен розмістити на рулі стартовий номер, отриманий при підтвердженні реєстрації. Старт є масовим, всі учасники стартують одночасно. Під час проходження дистанції забороняється: засмічення навколишнього середовища; пересування на велосипеді у не застібнутому на голові шоломі; припиняти участь без повідомлення про це рішення організаторам.

10. Форс-мажор

У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних тощо), таких, через які проведення змагань може стати небезпечним – маршрут може бути змінений, або захід може бути припинений.

11. Оплата

Оплата здійснюється на картку Приватбанку 4149 6258 0970 8793, отримувач Ойцюсь Юрій.
Важливо! Після оплати необхідно надіслати лист на поштову скриньку ways.rv@gmail.com , де вказати:
1. Прізвище, ім’я учасника.
2. Прізвище та ім’я платника (якщо платник і учасник різні особи).
3. День та час оплати.
4. Сума.


GPS-трек
Завантажити трек у форматі gpx – GPX
Завантажити трек у форматі kml – KML


ФОТО