Драккар Гунгнір. Історична реконструкція прадавнього човна

Збираємо кошти на реалізацію потужного проекту “Драккар Гунгнір”. Долучитися до проекту можна фінансово, перерахувавши кошти на картку monobank 5375 4141 0921 5078, отримувач Юрій Ойцюсь.

Драккар Гунгнір – це човен який є початком великого амбіційного проекту “Городище Оствиця”. Суть даного проекту полягає у відтворенні архітектурного та культурного образу городища 9-13 ст, яке розташоване на лівому березі озера Басівкутське; створення у підніжжя городища музею-скансену.

“Гунгнір”

Сучасне Рівне – місто, яке має прадавню історію, але яке не може похвалитися багатою збереженою архітектурною, історичною спадщиною, яку можна побачити на власні очі. Тому проекти, які передбачають історичну реконструкцію, є зараз актуальними та потрібними місту та громаді. Такі проекти підвищать загальний суспільний інтерес до збереження та «оживлення» не тільки історико-культурної спадщини регіону, але й культурного життя міста Рівне.

Човен

Драккар Гунгнір – човен довжиною 9 м, точна копія варязького драккара. На даний момент створено макет (зменшена копія) довжиною 90 см.

Плановий термін реалізації проекту – 3 місяці. Будівництво човна буде відбуватися на подвір’ї Рівненського обласного краєзнавчого музею.

Човен

Після завершення проекту:
– човен стане на баланс Громадської організації “Городище Оствиця”;
– човен має стати одним з джерел надходження коштів для створення та розвитку музею-скансену;
– човен стане цікавою атракцією м. Рівного та родзинкою озера Басів Кут.

Після завершення проекту відбудеться урочистий спуск човна на озеро Басівкутське та 8 найбільших донатів отримають можливість першими веслувати на човні.
Реквізити для збору коштів:
Картка monobank 5375 4141 0921 5078 Юрій Ойцюсь.

“Гунгнір”
ВІДЕО

Нас підтримують:
Рівненський обласний краєзнавчий музей
Агенція сталого розвитку міста
Домова Служба
Управління Культури і туризму
Сад історій в Рівному
Управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації
ГО “Територіальна громада Басів Кут”, Депутат міської ради Анатолій Чугуєвець
Долучайтеся!