ЕКСКУРСІЯ Тунель Кохання – Базальтові стовпи

Загальні відомості
Тривалість:1 день.
Вид:екскурсійний тур, велотур.
Маршрут:Рівне – Тунель Кохання (с. Клевань) – Горинські крутосхили – Парк забутих фігур (с.Деражне) – озеро Базальтове – Базальтові стовпи (одне зі 100 чудес природи України) – Рівне.

GPS-трек

Вартість
 ЕКСКУРСІЙНИЙ ТУР
грн.*У вартість ВХОДИТЬ: транспортні послуги, супровід гіда-екскурсовода.
Додатково оплачується: харчування.

* – вартість для груп від 20 чоловік.


 ВЕЛОТУР
грн.*У вартість ВХОДИТЬ: перевезення учасників та велосипедів автотранспортом, супровід гіда-екскурсовода.
Додатково оплачується: харчування, оренда велосипеду.

* – розраховується індивідуально під групу.


Цікаві місця

1. “Тунель кохання”

тунель кохання
Тунель Кохання

Чи не найпопулярніший туристичний об’єкт, який вже став визитівкою Рівненщини. Цей ботанічний феномен — зелений тунель у лісовому масиві, утворений заростями дерев, кущів, які сплелися між собою та утворили дивовижний щільний коридор точної арочної форми на відрізку залізничної колії протяжністю близько 4 км., є місцем справжнього паломництва туристів та закоханих.

Останнім часом Тунель Кохання – популярна локація для численних фотосесій та зйомок художніх фільмів митцями з багатьох країн.

2. Горинські крутосхили. Біла Гора.

Мальовничі місця площею 30 га, які визнані на державному рівні як комплексна пам’ятка природи ще понад 40 років тому. Дубово-грабові насадження на лівому крутоберезі річки Горині створюють собою північну межу лісостепової зони України. Потужне коріння міцно тримає спрямовані у височінь величні дерева, не дозволяючи їм надто схилитися до води.

Горинські крутосхили
Горинські крутосхили

3. Парк “Забутих фігур” с.Деражне.

джаз
Парк с.Деражне

По всьому розмаїттю прибережних скверів та лісочків то тут то там розміщені дивовижні фігури: сімейство грибів-мухоморів, казковий трьохголовий змій, бегемот (чи величезна жаба?), крокодил, Дон Кіхот із незмінним Санчо Пансо, замки, арки та безліч іншого.

Вилиті з бетону та вимурувані з білої та червоної цегли вони виринають із чагарників лісу як привіт із минулого своїм нащадкам. Вони були вибудовані на початку 80-х років минулого століття студентами і викладачами Київського інституту архітектури та мали стати окрасою паркового ансамблю на кшталт “Софіївки”.

4. Злазненський “фонтан”

фонтан злазне
Злазненський “фонтан”

Цей рукотворний фонтан – ще одне підтвердження багатства грунтових вод погориння. Залишений у спадок від геологорозвідувальників, що проводили у минулому столітті дослідження вздовж берегів Горині, фонтан і влітку і взимку б’є цілющою водою з підвищеним рівнем сірководню та усім своїм виглядом приваблює туристів.

5. Базальтові стовпи

Одне зі 100 чудес природи України. Це унікальне природне диво, розташоване в урочищі Янова Долина, поблизу села з одноіменною навою (зараз – с.Базальтове).

базальтові стовпи
Базальтові стовпи

«Базальтові стовпи» – це, насправді, чотири-, п’яти- і навіть восьми- гранні природні колони, висотою 30 м. Поклади базальту були виявлені ще у ХVІІІ ст. і з тих пір є місцем відкритого видобутку цього каменю.

Базальтові стовпи

Частина колишніх кар’єрів уже вкрита водою з “оголених” в ході видобутку безлічі джерел, і зараз схожі на лагуну з бірюзовою водою, оточену величними кам’яними стовпами. Можна чудово освіжитися, скупавшись у ній.

оз. Базальтове

Побачення з Базальтовими Стовпами дійсно вражає і є чудовим закінченням дня насиченої різноманітністю мадрівки.


Замовити тур
(096) 0301 300, (066) 752 5351 Юрій
(067) 36 000 39 Ольга